ANGIELSKI DLA CIEBIE

Adults Lessons

W tym kursie dla dorosłych oferujemy Ci szeroką gamę możliwości!

Możesz wybrać naukę od podstaw, doszkolenie swoich nabytych już wcześniej umiejętności, bądź możesz wrócić do nauki języka angielskiego po przerwie.

W każdym z tych przypadków zapewniamy Ci komfortową atmosferę, dopasowany poziom nauki oraz nietuzinkowe podejście, które pomoże Ci w dużo szybszy sposób przyswoić przekazywane informacje.

Zajęcia prowadzimy w kameralnych mikro grupach, dając Ci gwarancję pozytywnych efektów w nauce.

Zajęcia realizujemy w dwóch trybach: stacjonarnie oraz online. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji prosimy skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Rozpoczęcie rekrutacji na rok szkolny 2023/24:

Zapisy na kurs w promocji Early Birds: od 26 czerwca do 8 września 2023r.

Oferta promocyjna Early Birds zawiera:

kurs języka angielskiego w najniższej cenie!

największą dostępność atrakcyjnych terminów

dodatkową 10 % promocję na specjalistyczne konsultacje językowe

możliwość płatności w nieoprocentowanych ratach

14 dniowy okres próbny

status Stałego Klienta


Zapisy na kurs w cenie Standard od 9 września
 2023r.

Oferta Standard zawiera:

kurs języka angielskiego w standardowej cenie

możliwość płatności w nieoprocentowanych ratach

14 dniowy okres próbny

status Stałego Klienta

Dostępne pakiety w ofercie Early Birds oraz Standard:

Pakiet Mikro Grupka (maksymalnie 5 osób)

Skompletujemy dla Ciebie wyjątkową, kameralną grupkę, w której odkryjesz tajniki języka angielskiego lub jeśli chcesz, zaproś swoich przyjaciół – zgłoś do nas Twoją grupkę i razem zacznijcie niesamowitą przygodę w świecie języka angielskiego!

Pakiet VIP

Oferta mocno limitowana! Jest to rozwiązanie dla osób, które wolą zgłębiać tajniki języka angielskiego w systemie 1:1

Opinie:

Jako policjant występujący w serialu  W11 Wydział Śledczy. Obecnie kierownik  planu filmowego , a wcześniej Dowódca Plutonu Szturmowego w Pododdziale Antyterrorystycznym Policji, oraz weteran misji pokojowych ONZ. Kilka lat temu podjąłem decyzje o rozpoczęciu nauki  języka angielskiego, który  bardzo pomaga mi w wykonywanej pracy, a niekiedy jest jej nieodłącznym elementem.

Z Agnieszką uczę się angielskiego od wielu lat, dzięki temu komunikuję się po angielsku płynnie i skutecznie. Agnieszka jest wspaniałym trenerem językowym, z którym świetnie spędza się czas na lekcji. Każde spotkanie jest inne zajęcia nie są monotonne. Agnieszka dba o to aby wszystko było dopracowane w 100%

Angielski z Agnieszką to wielka przyjemność, spotkania bardzo profesjonalne, podejście indywidualne i pasja w każdym calu.

Polecam najnowszy produkt Agnieszki – Planner Językowy, dzięki któremu poszerzam zakres swojego słownictwa i właściwie planuję swoją naukę.Można w nim zapisywać swój czas pracy z językiem angielskim.Jest bardzo szczegółowy zapisywać można słowa zdania czas poświęcony na naukę, od kilku minut po kilka godzin.Obecnie zaczynam pracę z plannerem językowym i czuję, że jest to bardzo dobry produkt.

POLECAM

Maciej Dębosz